Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Figury geometryczne

Utrata ochoty na seks, antykoncepcja, kompleksy w łóżku.
Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#1 Figury geometryczne

Nieprzeczytany postautor: salata » 10 paź 2017, 21:10

Witam,
po dluzszej nieobecnosci bedzie troche z grubej rury. Ostatnio rozmawiamy z zona o roznych urozmaiceniach i z jej ust padl temat trojkata. Nie, zeby wczesniej to zagadnienie mnie nie intrygowalo, wiec pociagnalismy rozmowe dalej. Wydawalo mi sie, ze nie jestem zblokowany w tym temacie i na pierwszy rzut oka temat jest wdzieczny musze powiedziec i rozwazam taka opcje, aby sprawic partnerce radosc. Niestety im wiecej o tym mysle tym wiecej miota mna watpliwosci, szczegolnie ze jej wyobrazenie o trojkatach (2m+k / 2k+m) to staly partner jest w roli obserwatora. Podwojna penetracja nie wchodzi w gre, bo moja kobieta nawet obecnie ma opory przed tym rodzajem seksu.
Chcialbym spelnic jej fantazje, bo mimo ze w ramach "rekompensaty" proponuje 2k+m, to chyba nie jest to dla mnie az takie atrakcyjne jak dla niej. Widok partnera w akcji z innym moze byc podniecajacy, ale obawiam sie o mozliwe reperkusje po tej calej akcji. Czy jak kurz opadnie cala ta sprawa nie wplynie na zwiazek w jakis sposob (z mojej strony), bo obawiam sie, ze moze mi byc ciezko zaakceptowac innego w lozku. Szczegolnie, ze po latach malzenstwa swierza "krew"pewnie sprawi jej wieksza przyjemnosc, wlasnie z racji bycia kims innym niz ja. Czy to kwestia ego, milosci, zazdrosci czy po prostu jestem zaborczy jezeli o nia chodzi? Nigdy nie myslalem, ze moge miec takie opory, Mowilem, jej o mozliwych reperkusjach, ale mimo obaw temat dalej mi siedzi w glowie, bo taka akcja moze z jednej strony odswierzyc sprawy lozkowe, kiedy ze wzgledu na potomstwo jestesmy czesto ograniczeni.
Macie doswiadczenie w tym temacie? Nie chce rezygnowac z mozliwosci, ale mam obawy jakie to moze miec wplyw na zwiazek, kiedy juz bedzie po. Jest jakis sposob na pozbycie sie tych obiekcji. Jakis punkt posredni warty wyprobowania? Tak jak teraz mysle o tym to chyba latwiej by mi bylo kiedy nastapilaby wymiana partnerow, a sam seks osobno z dala od partnera (chyba wg zasady czego oczy nie widza).

Czekam na wasze opinie i zdanie w tym temacie.

pozdrowka
Salata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata