Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Wazektomia

Utrata ochoty na seks, antykoncepcja, kompleksy w łóżku.
Awatar użytkownika
Pioter33
Nowicjusz

#11 Wazektomia

Nieprzeczytany postautor: Pioter33 » 27 kwie 2018, 10:51

Alekk pisze:Coraz bardziej skłaniam się ku temu zabiegowi, bo też już mam swoje lata i nie w głowie mi dzieci tylko podróże. Całe swoje życie poświęciłem dla dzieci, nie żałuję oczywiście tego ale chciałbym teraz podróżować z żoną. Myślałem, żeby wykonać wazektomię tu: Skłodowskiej-Curie 3, Gabinet Wazektomii, 80-210 Gdańsk, tel. 58 506 64 09. Robił ktoś już z Was tutaj wazektomię? Klinika ma bardzo dobre opinie i to chyba najlepsza taka klinika w Gdańsku

Ja mam kumpla który się właśnie przymierzał do tego zabiegu w tej klinice we wrzeszczu, ale musialbym sie z nim skontaktowac, czy zrobil czy nie :D
No tez wlasnie patrze, ze opinie spoko i wydaje sie profeska. :D
Żyj z całych sił! <banan>

Awatar użytkownika
Paawson
Nowicjusz

#12 Wazektomia

Nieprzeczytany postautor: Paawson » 05 cze 2018, 13:48

No ja kiedyś niechcąco założyłem o tym nowy temat ale byłem nowy także przepraszam. Co do wazektomii mam mieszane odczucia, ale w przyszłości kto wie, czy się nie zdecyduję na taki zabieg. Dużo rozjaśniły mi artykuły dostępne w sieci o samym zabiegu i jego bezpieczeństwie. jest nawet wywiad z lekarzem z Gdańska: https://zdrowie.trojmiasto.pl/Antykoncepcja-to-nie-tylko-babska-sprawa-Czym-jest-wazektomia-i-jakie-niesie-ryzyko-n123715.html

który tłumaczy co jak i dlaczego. Może komuś coś rozjaśni to;)
carpe diem :D

Awatar użytkownika
Pioter33
Nowicjusz

#13 Wazektomia

Nieprzeczytany postautor: Pioter33 » 24 wrz 2018, 11:28

O dzieki wielkie za ten artykul Paawson
Z tego co wiem to ten zabieg jest w Pl coraz bardziej popularny i wlasnie moze ten mit ze to kastracja albo pozbawienie meskosci zacznie troche sie zmieniac
Żyj z całych sił! <banan>