Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Tabletki na potencję z reklamy

Utrata ochoty na seks, antykoncepcja, kompleksy w łóżku.
pawlo
Nowicjusz

#1 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: pawlo » 26 lut 2018, 16:13

Na początku witam was serdecznie,
Założyłem ten temat bo mam do was pytanie, co myślicie o tabletkach na potencję z reklamy takich jak braveran, ...
Czy to może działać?
Patrząc na skład to człowiekowi bardziej chce się śmiać, niż wierzyć w ich skuteczność. Co myślicie?
Obrazek
Obrazek

Myślicie, że larginina i kilka witaminek moga sprawić, że problemy z erekcją się skończą czy trzeba jakiejś viagry+wizyty u specjalisty, żeby coś zdziałać w tym temacie?

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#2 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 26 lut 2018, 20:55

Mnie taki problem na szczęście nie dotyczy, ale jeżeli pytasz o te tabletki, bo masz zamiar je kupić, to na początek doradziłbym coś innego. Przede wszystkim poszukanie przyczyny problemu w swoim życiu, który może wpływać na erekcję dość znacząco. Stres, nieodpowiednia dieta, bycie starym koniem, to wszystko ma znaczenie.
Lepiej się leczyć, niż faszerować, nie zwalczając prawdziwej przyczyny, opinie natomiast nt. Braveran'a są tak podzielone (A niektóre raczej sponsorowane), że chyba nie warto wydawać na to pieniędzy.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

TomeczekBBS
Nowicjusz

#3 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: TomeczekBBS » 15 mar 2018, 12:40

Z reklamy czy nie z reklamy, trzeba patrzeć na skład. Mnie na szczęście problemy z erekcją jeszcze nie dotykają, ale jeśli już coś takiego się przytrafi, to na pewno będę szukał sildenafilu bez recepty, bo to jest skuteczny lek na erekcję.

pens
Bywalec

#4 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: pens » 22 mar 2018, 7:06

Dokładnie. Trzeba patrzeć na skład. Braveran takiego złego składu nie ma poniewaz w składzie ma L argininę, która jest najwazniejszym składnikiem tabletek na erekcję. Jednak nie są również takie super rewelacyjne, bo są tabletki, które są mniej rozreklamowane ale mają w sobie nie dość,że wieksze dawki L argininy to jeszcze i inne składniki poprawiające erekcję. Przykładem tutaj są:
penis complete - wzbogacone o Tribulus terrestris Muira puama Saw Palmetto Panax Ginseng Lepidium meyenii Sarsaparilla Pestki dyni Pokrzywa Lukrecja
Cum on - w jednej tabletce jest dwa razy więcej l argininy niz w braveranie, dodatkowo l karnityna.

bezkorol
Użyszkodnik

#5 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 03 kwie 2018, 12:30

Penis complete to przypadkiem nie jest głównie na powiekszanie penisa?

pens
Bywalec

#6 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: pens » 04 kwie 2018, 10:03

Jest, ale głowne jego działanie na poczatku dotyczy polepszenia erekcji bo tak dziala l arginina no i inne składniki jakie tutaj wymieniłem. Przez to, ze erekcje są wieksze i mocniejsze to poszerzają się ciała jamiste w penisie i penis wzrasta. Chociaż wiadomo,ze nie u kazdego wystapi efekt ponieważ każdy jest inny oraz u jedngo penis moze się powiekszyć bardizje u drugiego mniej. Poza tym jeśli chcesz powiekszyć trochę penisa to kuracja musi być juz o wiele dłuższa i trwać tak min 3-4 miesiące. Krócej nie ma sensu raczej brać.

bezkorol
Użyszkodnik

#7 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 04 kwie 2018, 12:42

Piszesz tutaj z doświadczenia, że się tak zapytam :P

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#8 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 04 kwie 2018, 12:55

Czy Braveran i inne podobne preparaty działają ?
Sam nie stosowałem, ale tak jak Leorth uważam, że najpierw należałoby zweryfikować co jest przyczyną zaburzeń erekcji.
Często jest tak, że zaburzenia erekcji są spowodowane albo niedoborem snu, albo kiepską jakością snu, albo zarywaniem nocy i zbyt późnym kładzeniem się spać, albo niewłaściwym odżywianiem, albo używkami (alkohol, narkotyki, dopalacze), albo jakimiś lekami, albo nadmiernym stresem.
Stres i niedobór snu oraz zła dieta mogą powodować spadek libido, brak porannej erekcji i/lub pogorszenie potencji.
Należy zadbać w pierwszej kolejności o to aby spać minimum 7, a najlepiej od 7 do 10 godzin na dobę, kłaść się nie później niż 24, a najlepiej przed 22, nie korzystać conajmniej na 30 minut przed spaniem z urządzeń elektronicznych (smartfon, komputer, telewizor, etc), zdrowo się odżywiać, nie palić papierosów ani tytoniu, nie ćpać, ograniczyć alkohol, brać tylko te leki które się musi i tylko wtedy kiedy się musi.
Jeśli te wszystkie rzeczy zawiodą, to można wprowadzić suplementację kwasów omega 3 (np. Olimp Gold Omega 3), do tego witamina D3, witamina K2, do tego magnez (np. Olimp Chela-Mag B6), do tego witamina C w dawce od 500 do 1000 mg dziennie (czyli od 0,5 grama do 1 grama dziennie).
Witaminę C najlepiej przyjmować rano, wtedy kiedy poziom kortyzolu jest największy.
Resztę rzeczy można brać w późniejszych porach dnia, np. ja 2 kapsułki magnezu oraz jedną kapsułkę omega 3 biorę ok. 17 lub 18 po południu.
Należy też wykluczyć nadciśnienie, a także zbadać poziom takich hormonów jak:

testosteron całkowity, testosteron wolny, estradiol, prolaktyna, kortyzol, SHBG, FSH, LH, panel tarczycowy, cholesterol całkowity, cholesterol HDL i LDL, trójglicerydy, cholesterol VLDL, cukier.
Myślę, że to wystarczy.
Hormony należy badać ok. 8 rano, na czczo.

Suplementy typowo wspomagające erekcję można zastosować dopiero po tym jak badania wyjdą prawidłowo oraz jak wszystkie wcześniej wymienione metody zawiodą.
Jeśli zaś chodzi o suplementy, to zazwyczaj stosuje się np. standaryzowany wyciąg z żeń-szenia koreańskiego (znanego także jako żeń-szeń właściwy / panax ginseng) i do tego Tribulus Terrestris.

pens
Bywalec

#9 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: pens » 05 kwie 2018, 11:20

bezkorol pisze:Źródło posta Piszesz tutaj z doświadczenia, że się tak zapytam :P

O ile penis complete nie brałem i pisże tutaj o tym co jest napiane na innych forach to brałem braveran, cum on i jeszcze sildenafil. Sildenafil proponowałbym sobie z góry odpuścić Jet to poważny srodek, miałem po tym mega duże bóle głowy i jakbym wiedział to wcale bym się w to nie pakował. Braveran był ok, znacznie lepszy jednak okazał sie cum on. ;Trochę inny schemat działania bo tutaj bierze się jedną tabletkę dziennie regularnie, ale cenowo wychodzi lepiej i działanie mocniejsze.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#10 Tabletki na potencję z reklamy

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 05 kwie 2018, 15:48

pens pisze:Źródło posta
bezkorol pisze:Źródło posta Piszesz tutaj z doświadczenia, że się tak zapytam :P

O ile penis complete nie brałem i pisże tutaj o tym co jest napiane na innych forach to brałem braveran, cum on i jeszcze sildenafil. Sildenafil proponowałbym sobie z góry odpuścić Jet to poważny srodek, miałem po tym mega duże bóle głowy i jakbym wiedział to wcale bym się w to nie pakował. Braveran był ok, znacznie lepszy jednak okazał sie cum on. ;Trochę inny schemat działania bo tutaj bierze się jedną tabletkę dziennie regularnie, ale cenowo wychodzi lepiej i działanie mocniejsze.

Zależy w jakim kto jest wieku - jeśli po 40-stce, to można sobie zaaplikować Stymen i do tego jeszcze Prostamol Uno.
Ten pierwszy działa korzystnie na potencję przy dłuższym stosowaniu, a ten drugi korzystnie na prostatę i hamująco na łysienie typu androgenicznego (u 38 % stosujących).

Co do Prostamolu Uno, to wystarczy być dorosłym mężczyzną, natomiast Stymen jest niewskazany przed 40 rokiem życia.