Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Jaki żel intymny?

Utrata ochoty na seks, antykoncepcja, kompleksy w łóżku.
witalny
Zbanowany

#1 Jaki żel intymny?

Nieprzeczytany postautor: witalny » 01 maja 2018, 11:06

Mam tutaj jakiś uniwersalny żel intymny, do wykorzystania do tych spraw (bunga-bunga). Żel który nie będzie podrażniał, będzie fajnie nawilżał a przy tym nie będzie ekstremalnie drogi.

robst
Zbanowany

#2 Jaki żel intymny?

Nieprzeczytany postautor: robst » 01 maja 2018, 13:15

Kiedyś używaliśmy żelu od durexa, do czasu gdy nie trafiliśmy na lubrykant Libi Gel. Występuje w różnych opakowaniach i opcjach, ale muszę powiedzieć, że sprawuje się naprawdę bardzo dobrze.
Przede wszystkim odczucia i wrażenia dotykowe są znacznie lepsze, intensywniejsze :)
Zresztą, jak użyjesz, to dowiesz się co mam na myśli.

bezkorol
Zbanowany

#3 Jaki żel intymny?

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 02 maja 2018, 8:50

robst pisze:Źródło posta trafiliśmy na lubrykant Libi Gel. Występuje w różnych opakowaniach i opcjach, ale muszę powiedzieć, że sprawuje się naprawdę bardzo dobrze.

Znam i też mogę polecić. Czasami można trafić na fajne przeceny. Ostatnia dobra była chyba w okresie jeszcze przedświątecznym. Generalnie jest z czego wybierać. Potwierdzam też z tymi wrażeniami - jest znacznie lepiej :)

witalny
Zbanowany

#4 Jaki żel intymny?

Nieprzeczytany postautor: witalny » 04 maja 2018, 11:23

Dobra, przekonaliście mnie :)

Zamówione, wkrótce powinno dojść dam znak co i jak... Mam nadzieję, że się nie rozczaruję

Awatar użytkownika
Paawson
Nowicjusz

#5 Jaki żel intymny?

Nieprzeczytany postautor: Paawson » 05 cze 2018, 13:50

Nie słyszałem o tej firmie
żele z durexa średnio fajne, z abardzo się kleją
carpe diem :D

gortat
Zbanowany

#6 Jaki żel intymny?

Nieprzeczytany postautor: gortat » 28 sie 2018, 10:59

No trochę się kleją. Ogólnie niby sa na bazie wodnej, ale trochę silkonów musi w nich być po po użyciu ręce sa praktycznie całe zaklejone. Szczególnie jeśli są to słodkie żele.

Polecam ze swojej strony:
aqua orgasm gel - mega wydajny i daje dobry poślizg, poza tym jest z pompka
aquaglide
Intimate earth - żele są nieco kosztowne ale są dedykowane do seksu analnego, tak więc daja o wiele lepszy poślizg od standardowych Dzieki czemu seks analny nie jest bolesny.

Awatar użytkownika
Pioter33
Nowicjusz

#7 Jaki żel intymny?

Nieprzeczytany postautor: Pioter33 » 24 wrz 2018, 11:29

to jest tylko dostepne do zamowienia przez internet czy tez stacjonarnie mozna gdzies dostac?
Żyj z całych sił! <banan>

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#8 Jaki żel intymny?

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 24 wrz 2018, 23:06

@Pioter33 Wyściub nos poza ściany swojego domu, przejdź się między innymi do Rossmann'a albo Hebe, to zobaczysz, że stacjonarnie nie rzadko można dostać więcej rzeczy, niż za pośrednictwem internetu.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.