Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Problem z potencja

Utrata ochoty na seks, antykoncepcja, kompleksy w łóżku.
zordon
Zbanowany

#1 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: zordon » 02 maja 2018, 8:22

Panowie od jakiegoś czasu mam problem z potencja. Robiłem sobie badania (ogólne, testosteron i hormony tarczycy) i niby nic mi nie dolega.NIby wszystko jest w porządku. Jesli już uda mi się postawić penisa do pionu to mam problem z utrzymaniem erekcji w trakcie trwania stosunku. Co zostało? Seksuolog?

bezkorol
Zbanowany

#2 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 02 maja 2018, 8:45

Zrób sobie jeszcze badania na prolaktyne. Przypadkiem zaburzenia wzwodu nie mają w Twoim przypadku źródeł w problemach psychicznych? Może stres Cię zzera i dlatego masz problemy.

zordon
Zbanowany

#3 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: zordon » 02 maja 2018, 11:49

Niby mam stresującą prace ale pracuję w zawodzie już kilka lat, staram się nie przenosić problemów z pracy do domu i nie miało to kiedyś wpływu na stan mojej erekcji. Badania na prolaktynę również robiłem, tylko nie wspomniałem tutaj Wszystko jest ok. Jeszcze zastanawiałem się właśnie nad seksuologiem albo urologiem.

bezkorol
Zbanowany

#4 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 02 maja 2018, 13:00

Nigdy nie byłem u takiego lekarza tak wiec wiele Ci napisać nie mogę.Czy Ci pomoże czy nie, ale jeśli widzisz,że jest problem to faktycznie może dobrze się zastanowić. Jak u Ciebie z dietą? Ewentaulnie możesz spróbować jakichś tabletek na erekcję. Nie piszę tutaj, że od razu musisz się truć viagrą, ale często takie tabletki z L argininą dają niezłego kopa i poprawiają stan erekcji. Możesz spróbowć sobie na przykład tabletek Cum on. Bardzo dobre jeśli chodzi o działanie. Jeszcze ewntualnie dodatkowo żeń szeń. Dają niezłego kopa.

zordon
Zbanowany

#5 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: zordon » 04 maja 2018, 8:19

I to zadziała? Trzeba brać je codzienine?

bezkorol
Zbanowany

#6 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 04 maja 2018, 9:44

Tak jedna tabletkę dziennie.Najlepiej ustalić sobie porę, z rana albo wieczorem. jak brałem cum on to po prostu ustawiłem sobie po południu budzik, którzy przypominał mi o tabletce. Efekty powinny się pojawić po tygodniu aczkolwiek najlepsze będziesz mógł zobaczyć u siebie po miesiącu (musza mieć w koncu czas aby zadziałać). W tv i w radio jest oczywiśćie wiele reklam środków ale proponowałbym czytać słady .W skłądzie cum on jest o wiele lepszy niz te wszystkie olimpy razem wzięte.

tomekromek
Nowicjusz

#7 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: tomekromek » 15 paź 2018, 0:44

Częstym objawem spadku potencji lub braku utrzymaniu erekcji może być nadciśnienie także proponuję od zbadania jeśli tego nie robiłeś.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#8 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 24 paź 2018, 10:39

Nadciśnienie tętnicze nie jest objawem spadku potencji/utrzymania erekcji tylko może być PRZYCZYNĄ spadku potencji.
Pomyliłeś objaw z przyczyną.
Z resztą ED może mieć wiele przyczyn: cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie, stres, niedobór snu, kiepska jakość snu, nadwaga, otyłość, choroby neurologiczne, zaburzenia hormonalne, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, przyjmowanie niektórych leków - to oczywiście nie jedyne przyczyny ED.
Zawsze jak lekarz przypisuje facetowi lek do dłuższego stosowania, to należy spytać czy lek ten nie powoduje impotencji.
Wszystkim tym, którzy mają problemy z potencją zalecam zapoznać się z tym artykułem:

https://bit.ly/2zvVxgq

ukash
Nowicjusz

#9 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: ukash » 09 lis 2018, 20:43

Jezeli moge cos polecic - to nie kupujcie zadnych suplementow diety - tylko leki. taki jest np maxone active. Zawiera syldenafil i to wlasnie stawia nasz 'konar' do pionu. Warto wiec patrzec czy dany produkt zawiera ta substancje

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#10 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 12 lis 2018, 11:25

ukash pisze:Źródło posta Jezeli moge cos polecic - to nie kupujcie zadnych suplementow diety - tylko leki. taki jest np maxone active. Zawiera syldenafil i to wlasnie stawia nasz 'konar' do pionu. Warto wiec patrzec czy dany produkt zawiera ta substancje

Przyznaj się - pracujesz dla jakiejś firmy farmaceutycznej, która ma w swojej ofercie zamienniki viagry ?
Uważam, że na początek mężczyźni mający lekkie lub umiarkowane problemy z potencją powinni spróbować w miarę naturalnych metod, czyli suplementów, które jednak coś dają, a w przeciwieństwie do Sildenafilu nie mają praktycznie żadnych skutków ubocznych.
Aby mieć dobrą potencję trzeba kłaść się wcześnie spać (przed dwunastą w nocy, a najlepiej przed 22), spać tyle ile organizm potrzebuje czyli minimum 8h, unikać stresu, uprawiać sport, zdrowo się odżywiać, nie palić tytoniu, nie ćpać (nie stosować ani narkotyków ani dopalaczy), ograniczyć alkohol, utrzymywać zdrowy poziom tkanki tłuszczowej (idealny poziom tłuszczu dla mężczyzny przed 40 rokiem życia, to ok. 10% BF).
Dopiero jak to zawiedzie można zastosować SUPLEMENTY na potencję, a dopiero w dalszej kolejności - jeśli suplementy zawiodą - można stosować Sildenafil i podobne wynalazki.
Z drugiej jednak strony jeśli komuś się więcej niż 3 krotnie z rzędu zdarzy nie stanąć na wysokości zadania, to najlepiej nie leczyć tego na własną rękę tylko udać się do lekarza specjalisty, czyli albo urologa, albo androloga albo seksuologa.