Strona 1 z 1

#1 Używanie gumki

: 11 sie 2018, 16:28
autor: cockie
Kochamy się z dziewczyną od 1,5 roku, zawsze używamy gumek. Używaliśmy już praktycznie każdej firmy, lateksowe, bezlateksowe, z żelami nawilżającymi jak i bez nich (dziewczynę zwykle udaję się rozpalić na tyle, że żel był zbędny). Mam porównanie odnośnie odczucia z gumką i bez, ponieważ przed samym okresem (a te dziewczyna ma jak z zegarkiem) spróbowaliśmy na kilka ruchów bez gumki. Oczywiście nie powiem nic nowego, że niebo a ziemia, bo czuć wszystko, a przez gumkę jest duże tłumienie. No ale powiedzmy, że same ruchy frykcyjne dają przyjemność dość porównywalną po pewnym czasie (szczególnie te szybkie). Za to mam pytanie odnośnie mojego finiszu. Kiedy kończę i dochodzi do wytrysku, to czuję się niekomfortowo w gumce. I ile pierwsza faza orgazmu, kiedy bardzo szybko rośnie podniecenie i jest "ten jeden wielki skurcz" jest przyjemna, o tyle ta, kiedy są już regularne skurcze i wytrysk, to praktycznie przestaję się poruszać, bo jakoś mnie drażni dotyk gumki. Po prostu, jak się poruszam wtedy, to czuję jakby mnie obcierała za mocno i jest dyskomfort. Czasem wykonuję ruchy, ale są one minimalne. Czy to normalne i też tak macie? Czy bez prezerwatywy odczucia podczas finiszu są dużo lepsze? Dodam, że swoje porównanie odnoszę do czasów "ręcznych", kiedy to cały finisz był bardzo przyjemny i pełny szybkich ruchów, które od początku do końca dawały przyjemność. Bez ogumienia nie próbowaliśmy, ponieważ jeszcze dzieci nie chcemy.

#2 Używanie gumki

: 11 sie 2018, 19:43
autor: LilPeneros
Wejdź tu:

http://www.uwodzenie.org/zdejmujesz-prz ... bez-gumki/

kliknij symbol X w górnej części załadowanej strony aż reklama się zamknie i przeczytaj ten artykuł.

#3 Używanie gumki

: 11 sie 2018, 22:23
autor: cockie
Przeczytałem, aczkolwiek mam wrażenie, że temat bardziej odnosi się do przygodnych spotkań, a nie związku, który trwa już 1,5 roku, jest miłość i są plany na przyszłość. Po za tym dziewczyna była u ginekologa, ma badania wszystkie i jest czysta. Ja z kolei nie miałem żadnych przed nią, wiec też pewnie nic jej nie "podaruję".

Ale za bardzo odeszliśmy od tematu, bo to co najbardziej mnie interesuje, to Wasze odczucia w gumie przy finiszu. Jak jest? Też Was obciera? Czy czerpiecie z tego full przyjemność? Oraz czy jest spora różnica dla Was dojść w gumie i bez? Czy może po prostu myślę obecnie zgodnie z powiedzeniem "trawa u sąsiada jest bardziej zielona" i tak na prawdę różnicy wielkiej nie ma?

#4 Używanie gumki

: 12 sie 2018, 22:48
autor: salata
Guma jaka by nie była zawsze ogranicza. Sam zawsze używam, ale mam świadomość, że przyjemność jest ograniczana. Coś za coś. Zdecydowanie lepiej bez prezerwatywy.

W moim wieku nie chce mieć dzieci więcej, więc zastanawiam się nad wazektomią. Tabletki hormonalne za bardzo ingerują w zdrowie.

#5 Używanie gumki

: 12 sie 2018, 23:46
autor: cockie
Nawet te dobrze dobrane? Nieraz na forum piszą, że jak dobrane, to jakie to cuda i nawet korzyści dają... a kobiety bym otruć nie chciał...nie dla chwilowej przyjemności.