Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Multikulti. Kto stoi za falą uchodźców w Europie.

Dysputy polityczne.
Awatar użytkownika
Borys
Arogant
Posty: 213
Rejestracja: 26 sie 2016, 15:30
Płeć: Mężczyzna

#1 Multikulti. Kto stoi za falą uchodźców w Europie.

Nieprzeczytany postautor: Borys » 12 lut 2017, 21:47

Wielu zastanawia się skąd te fale i kto je wywołał ? Zaczęło się od obalenia tzw."reżimów" w Iraku, Libii i obecne walki w Syrii...

Stoją za tym Żydzi, a przynajmniej Syjoniści. Plan wg mnie jest naprawdę przemyślany i genialny. Fale imigrantów to zalanie Europy ludźmi, którzy są zazwyczaj silni i młodzi i mają dużą zdolność reprodukcyjną, wysoki przyrost naturalny dający w krótkiej perspektywie multum pracowników. Początkowo plan był taki, by wykwalifikowanych pracowników zatrzymać a resztę ciapatych porozsyłać na wschód do Polski, Czech, Słowacji... przeszkodził im PiS i spółka Europy Wschodniej. Stąd zmiany będą bardziej chaotyczne.

Drugi aspekt masowej imigracji to stworzyć społeczeństwo wymieszane kulturowo, RASOWO, wmieszanych w tłum, z wykorzenianą narodowością, często postacią skrajną powiązaną z antysemityzmem/faszyzmem.

Końcowym efektem jest wielorasowy obszar w którym trudno odróżnić typowego imigranta z Bliskiego Wschodu od właśnie ŻYDA. Stworzone zostanie poletko do działań tej globalnej nacji, a powodów jest kilka:
- spowolniony wzrost gospodarczy
- starzenie społeczeństwa Europy
- narastające ryzyko kolejnego kryzysu gospodarczego (lawinę uruchomi bankrutujący Deutsche Bank)
No i nie oszukujmy się, finansjera i ludzie na najwyższych stanowiskach do Żydzi, którzy maja doświadczenie w polityce zadłużeniowej, w której tkwi ponad połowa świata.

A tutaj wartościowy krótki reportaż na ten temat, obnażający ukrytą politykę na przykładzie Szwecji, gdzie dokonują się najbardziej radykalne zmiany i intensywna islamizacja (no, może poza Belgią).
https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk

Ostatnio pojawia się wiele ruchów, najczęściej sponsorowanych z zewnątrz (np Soros) o przeciwdziałaniu mowy nienawiści, homofobii itp... przypadek ? ;) Wszystko staje się coraz bardziej wyraźne.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości