Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Oczyszczanie organizmu

Czyli jak dbać o nasze zdrowie.
robst
Zbanowany

#21 Oczyszczanie organizmu

Nieprzeczytany postautor: robst » 26 kwie 2018, 9:56

No na pewno nie głódówką. Wiele osób promuje właśnie taki sposób oczyszczania organizmu. Jednak głódówka:
wyjaławia organizm z witamin i mikroelementów
głodzi
jest nieprzyjemna ( sam nie wiem czy wytrzymalbym więcej niż 2 dni bez jedzenia)
oraz sprawia,ze jesteśmy nerwowi

Jesli chcecie się oczyścić w jakis sposób to proponowałbym pic dużo wody.I kupić sobie ewentualnie sok z aloesu. http://czytelnia.cefarm24.pl/natura/two ... ciel-aloes

gortat
Zbanowany

#22 Oczyszczanie organizmu

Nieprzeczytany postautor: gortat » 25 maja 2018, 13:45

Również nie jestem za głodówkami. Ogólnie to podziwiam osoby, które są w stanie na tych głodówkach funkcjonować bo jeśli chodzi o mnie to jak długo czegoś nie jem to robię się automatycznie zły oraz mam kiepski humor. Warczę na wszystkich w otoczeniu :D

Jeśli chcielibyście dostarczyć organizmowi antyoksydantów to polecam poczytać sobie o napojach soti.Napoje dietetyczne, bez cukru, jednocześnie mają bardzo dobre sklady. Można je kupić w biedronce. http://www.sotinatural.com/oferta_biedronki.html

mirek44
Nowicjusz

#23 Oczyszczanie organizmu

Nieprzeczytany postautor: mirek44 » 14 lip 2018, 20:02

glodowka to mozna wiecej krzywdy narobic niz pozytku. Tylko sobie czlowiek prace jelit rozreguluje i masakra bedzie. ja tak mialem i potem jak zaczalem jesc to nic tylko biegunki. dopiero preparat intesta mi pomogl uregulowac metabolizm i odbudowac sluzowke jelit.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#24 Oczyszczanie organizmu

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 15 lip 2018, 13:34

Czy to jest jakaś kryptoreklama ?

mirek44
Nowicjusz

#25 Oczyszczanie organizmu

Nieprzeczytany postautor: mirek44 » 02 sie 2018, 15:20

Nie, to jest normalna szczera ludzka wypowiedz. niestety mialem naprawde nieprzyjemne doswiadczenia z takimi detoksami organizmu i skonczylo sie sorem, wiec przestrzegam,

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#26 Oczyszczanie organizmu

Nieprzeczytany postautor: salata » 03 sie 2018, 18:47

mirek44 pisze:Nie, to jest normalna szczera ludzka wypowiedz. niestety mialem naprawde nieprzyjemne doswiadczenia z takimi detoksami organizmu i skonczylo sie sorem, wiec przestrzegam,

Czym się wspomagałeś podczas tej głodówki? Ja miałem 3,4, 5 dniowe i bez problemu. Łatwiejsze te 24-godzinne niż wieczne liczenie kalorii. Po najdłuższej spowodowanej chorobą wyzdrowiałem z powikłań zapalenia płuc szybciej niż lekarz się spodziewał. Uzupełniałem tylko mikroelementy. Żyje nadal. To była przy okazji najskuteczniejsza redukcja jaka miałem. 5 dni 3kg, będąc wtedy poniżej 15% bf. To że dla ciebie jest nieskuteczna nie znaczy że dla innych też taka jest.

Sent from my iPhone using Tapatalk
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata