Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Odzież na co dzień

Dyskusje o urodzie i modzie.
stark80
Zbanowany

#1 Odzież na co dzień

Nieprzeczytany postautor: stark80 » 22 mar 2018, 10:41

Jak sie ubieracie na co dzień? Na sportowo, elegancko czy modne teraz słobo - smart casual lub casual - czyli elegancko i wygodnie jednocześnie?

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#2 Odzież na co dzień

Nieprzeczytany postautor: salata » 24 mar 2018, 14:19

PRzede wszystkim schludnie. Lubię smart-casual. Lubię eleganckie ciuchy. Muszą być dobrze dobrane i dopasowane do sylwetki.

Fajna marynarka do t-shirta, biała dopasowana koszula ze śledziem i fajnie skrojone dżinsy. Takie zestawienia lubię. Spodnie z „fabrycznymi dziurami”, rurki i większość cargo pants odpada. Coś takiego jak na zdjęciu.

Obrazek

Garnitur raczej głównie na odpowiednie okazje, ale musi być idealnie skrojony.

Nie lubię kupować ciuchów, ale jak już to muszą mieć jakość i wyglądać na mnie idealnie.
Staram się za każdym razem angażować kobietę do pomocy.

Tappnąłem z telefona
Pozdrówka
Salata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
Thomson
Nowicjusz

#3 Odzież na co dzień

Nieprzeczytany postautor: Thomson » 26 kwie 2018, 8:52

Przede wszystkim schludnie i wygodnie, reszta zależy już od sytuacji. Na co dzień preferuję ubiór sportowy
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Menua
Nowicjusz

#4 Odzież na co dzień

Nieprzeczytany postautor: Menua » 11 maja 2018, 9:25

U mnie króluje bez wątpienia wygoda i zakładam to w czym czuję się dobrze, no chyba że akurat mam jakąś specjalna okazję i trzeba ubrać się "wyjściowo" w garnitur i panfotel, ale to rzadkość. raczej styl sportowy.

Mikoc
Nowicjusz

#5 Odzież na co dzień

Nieprzeczytany postautor: Mikoc » 21 sie 2018, 10:52

Raczej schludnie i jednocześnie w miarę elegancko, zależy też od okazji. Generalnie lubię zbyt eleganckich strojów, wolę taki casual z domieszką elegancji np. spodnie chinosy, t-shirt i marynarka