Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Rachunek bankowy indydiwudalny

Wszelkie sprawy zawodowe, takie jak wybór studiów, problemy w pracy, rozkręcanie biznesu i wiele innych.
pens
Użyszkodnik
Reputacja: 0

#1 Rachunek bankowy indydiwudalny

Nieprzeczytany postautor: pens » 09 kwie 2018, 14:13

Teraz mam konto w BZW BK i wkurzają mnie trochę te wszystkie opłaty. Zastanawiam się nad czymś tańszym. Gdzie macie pozakładane konta? Rzeczywiście można liczyć na niższe opłaty?

stark80
Użyszkodnik
Reputacja: 0

#2 Rachunek bankowy indydiwudalny

Nieprzeczytany postautor: stark80 » 10 kwie 2018, 9:31

Tutaj już się pojawił bardzo podobny temat, tylko w trochę innym kontekście.
Trochę nie rozumiem, po co mam płacić za rachunek bankowy, skoro mogę mieć za darmo?
Zwłaszcza, że istnieją przecież na rynku oferty w których to nic nie zapłacimy. Mam na myśli Nest Bank, mBank czy Bank Śląski. Mają chyba najbardziej porokonsumenckie nastawienie do tematu.