Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Przedwczesny wytrysk

Utrata ochoty na seks, antykoncepcja, kompleksy w łóżku.
robst
Użyszkodnik

#1 Przedwczesny wytrysk

Nieprzeczytany postautor: robst » 24 kwie 2018, 10:01

Panowie jak radzicie sobie z przedwczesnym wytryskiem Próbowałem już ćwiczeń i nie działa. Normalnie spuszczam sie w 2-3 minuty.Ponoć nie jest tak źle ale wołabym dłuzej.

bezkorol
Użyszkodnik

#2 Przedwczesny wytrysk

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 24 kwie 2018, 13:12

Za drugim razem jest tak samo? Zwykle długi stosunek jest o wiele dłuższy. Poza tym czy próbowałeś w gumce?

robst
Użyszkodnik

#3 Przedwczesny wytrysk

Nieprzeczytany postautor: robst » 25 kwie 2018, 12:09

Z gumką nie chcę. Po pierwsze moja panna bierze aktualnie tabletki antykoncepcyjne a nie po to je bierze abysmy uprawiali seks w prezerwatywie. Po drugie to jest mniej przyjemnie. Wolałbym umieć się powstrzymać już za tym pierwszym razem.Za drugim jasne,że mogę dłuzej ale nie jest juz tak przyjemnie ( czyli odpada tutaj masturbacja wczesniej).

bezkorol
Użyszkodnik

#4 Przedwczesny wytrysk

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 27 kwie 2018, 14:36

Wiadomo,że lepiej jest bez gumy niż z gumą, ale jednak gumka potrafi nieco spowolnić wytrysk.Mnie w gumkach denerwuje w zasadzie tylko jedna rzecz. Czasami napchają do niej zbyt dużo środka znieczulającego tak wiec przestaję w pewnym czasie odczuwać przyjemność i penis odpada (zwykle wcześniej wydłubuje ten środek z gumki). Jeśli nie gumka to może chusteczki Orgasm control wipes?W ostatnim czasie testuję sobie ten środek i jestem pod wrażeniem. Nie byłem przekonany ale jak użyłem to z 5 minut jakie wytrzymywałem wcześniej mogłem bzykać żonę 40 minut. Aż sama powiedziała,ze już nie chce. A wcześniej franca narzekała,ze za krótko ;)

robst
Użyszkodnik

#5 Przedwczesny wytrysk

Nieprzeczytany postautor: robst » 30 kwie 2018, 14:35

O te Ci chodzi? Obrazek Kupowałeś gdzies stacjonarnie?

bezkorol
Użyszkodnik

#6 Przedwczesny wytrysk

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 02 maja 2018, 8:58

Tak o te. Niestety z tego co mi wiadomo to stacjonarnie raczej nie można ich dostać i aktualnie są do zamówienia jedynie przez internet.

gortat
Nowicjusz

#7 Przedwczesny wytrysk

Nieprzeczytany postautor: gortat » 13 cze 2018, 8:47

Przetestowałem te chusteczki i faktycznie daja radę. Czy jednak nie ma jakiegoś tańszego zamiennika? Bo wychodzi trochę drogawo jak się ich uzywa codziennie :P

Awatar użytkownika
Śmierć
Nowicjusz

#8 Przedwczesny wytrysk

Nieprzeczytany postautor: Śmierć » 13 cze 2018, 17:56

miesnie kegla cwicz, to bedziesz mial za friko
I ujrzałem: oto koń trupio blady,
a imię siedzącego na nim Śmierć,
i Otchłań mu towarzyszyła.
I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi,
by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta.
Ap 6:8

bezkorol
Użyszkodnik

#9 Przedwczesny wytrysk

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 14 cze 2018, 14:13

Jeśli chodzi o same chusteczki to są super jeśli wybierasz się na jakiś wyjazd. Dobrze jest mieć w kieszeni jedną czy dwie na wszelki wypadek. Ale na co dzień ja stosujesz codziennie to lepiej jest kupić sobie spray z tej samej serii, bo wychodzi faktycznie o wiele taniej. O tym pisze: Obrazek