Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Problem z potencja

Utrata ochoty na seks, antykoncepcja, kompleksy w łóżku.
TomeczekBBS
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 13 wrz 2017, 14:30
Płeć: Mężczyzna

#11 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: TomeczekBBS » 16 lis 2018, 14:14

ukash pisze:Źródło posta max


Jestem tego samego zdania, bo maxon active to właśnie lek, więc nie tylko działa na szybko, czyli w niecałe pół godziny, ale też długofalowo., a zamiast suplementów to polecam po prostu lepiej jeść i więcej się ruszać, a efekt będzie ten sam.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł
Posty: 325
Rejestracja: 29 sie 2016, 12:25
Płeć: Mężczyzna

#12 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 18 lis 2018, 11:53

Maxon Active jest lekiem, a więc czymś co ma teoretycznie gwarantowaną skuteczność, jednak jako lek ma również skutki uboczne.
Osobiście zalecałbym zacząć od SUPLEMENTÓW, tzn. od czegoś co ma w swoim składzie takie substancje jak standaryzowany wyciąg z Panax Ginseng (żeń-szenia koreańskiego/żeń-szenia właściwego), do tego standaryzowany wyciąg z Tribulus Terrestris i jako dodatek do tego zakupić L-cytrulinę i dawkować ją 2 razy dziennie po 750 mg - już po dwóch tygodniach powinna być znaczna poprawa.
Pamiętajcie jednak, że żeń-szenia koreańskiego i Tribulusa nie powinno się stosować dłużej niż 2 - 3 miesiące.
Jednym z takich właśnie suplementów zawierających żeń-szeń i tribulusa jest Permen / Permen King / Permen Go, dodatkowo wzbogacony o L-argininę, która ma podobne działanie do L-Cytruliny.

Polecam zobaczyć to: https://bit.ly/2zvVxgq

Suplementy mają to do siebie, że wiele z nich działa, ale nie niosą za sobą zazwyczaj praktycznie żadnych skutków ubocznych. <Boss>

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł
Posty: 325
Rejestracja: 29 sie 2016, 12:25
Płeć: Mężczyzna

#13 Problem z potencja

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 27 gru 2018, 10:07

Masz rację @Ales - bardzo często wystarczy rzucić palenie (jeśli ktoś pali), zacząć się zdrowo odżywiać, ograniczyć stres i zacząć się porządnie wysypiać aby znów wznieść się na wyżyny swoich seksualnych możliwości.
U mężczyzn potencja zależy w dużej mierze od poziomu testosteronu - jeśli ktoś potrzebuje 8h snu do pełnego wyspania się, a zapewnia swojemu organizmowi tylko 5 godzin snu na dobę, to jego testosteron tylko przez samo niedosypianie może być ok. 15 - 30% niższy niż byłby wówczas gdyby spał 8 godzin i wysypiał się "do oporu".
Krótko mówiąc na każdą godzinę niedospania na dobę przypada 5 - 10% ubytek testosteronu.
Z kolei LIBIDO u mężczyzn zależy w mniejszym stopniu od testosteronu, a w większym od estradiolu, natomiast u kobiet jest odwrotnie.
Z drugiej strony jeśli mężczyzna ma niski poziom testosteronu, to nie tylko potencja może kuleć ale i libido, bo mniej testosteronu = mniej testosteronu konwertującego do estradiolu = mniej estradiolu = mniejsze libido.
Oczywiście każda skrajność jest niedobra i w przypadku ludzkiego organizmu niezdrowy jest zarówno nadmiar jakiegoś hormonu jak i jego niedobór.
Przykładowo nadmiar testosteronu, który występuje u osób stosujących SAA w czasie kiedy są na cyklu z zastosowaniem testosteronu iniekcyjnego może podnosić hematokryt co z kolei może wpływać na zwiększone ryzyko zakrzepów co z kolei może wpływać na zwiększone ryzyko zawału serca i innych incydentów naczyniowych.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości