Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Co na grilla

Czyli jak dbać o nasze zdrowie.
pens
Bywalec

#1 Co na grilla

Nieprzeczytany postautor: pens » 14 maja 2018, 14:05

Czy robiliście już grilla w tym roku? Jesli tak to jakie potrawy polecacie?

Do tej pory jadłem głównie mieso ale jak urozmaicić jedzenie z grilla tak aby było zdrowe?

zordon
Użyszkodnik

#2 Co na grilla

Nieprzeczytany postautor: zordon » 15 maja 2018, 7:24

Po pierwsze polecam zastanowić się nad grillem gazowym. Jest zdrowszy od tradycyjnego grilla węglowego poza tym jest wygodniejszy. Nie trzeba kupowac węgla, dbać o temperature rozpalać. Łatwiej się takiego grilla czyści.
Po drugie wcale nie musisz robić z grilla jedynie karkówki czy kiełbas. Na grillu równie dobrze można przyrządzić sobie:
warzywka https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/warzywa-na-grilla/
ryby ( świetny jest pstrąg)
sery

Można dodatkowo wcześniej w domu przygotować jakąś sałatkę.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2018, 7:28 przez zordon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#3 Co na grilla

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 15 maja 2018, 19:59

@zordon Co by nie mówić, tradycyjny grill jest po prostu standardem na większości działek.
Urozmaicić jedzenie tak, by było zdrowe? No cóż, nie bardzo się da, zważając na fakt, że najzdrowiej jest jeść warzywa i mięso na parze, niż wrzucać je na grilla. U mnie na kratkę lądują mięso i chleb z odrobiną przypraw. Nic specjalnego, ale to tylko drobna zakąska do długiej libacji. :P
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Adach
Nowicjusz

#4 Co na grilla

Nieprzeczytany postautor: Adach » 29 cze 2018, 7:11

Ja ostatnio skombinowaem pyszną słatakę która napewno pasuje do mięska do frytek,do ziemniaczków,naprawdę pychotka.Składniki dodaje według własnego uznania i tego co akurat mam w lodówce.Przepis:
Kapusta pekińska
puszka kukurzydzy
2,3 papryki czerwone
cebulka drobno pokrojona
Przyprawiam to pieprzem i solą dodaje majonez nie duzo tylko aby wszystkie składniki się połączyły.Dodaję także trochę oliwy z oliwek
Można dodać też groszek z puszki jesli ktos lubi.

Moim zdaniem do grilla super :)
https://prima-med.info/
Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med
ul. Cieszyńska 16
30-015 Kraków
NIP: 945-146-13-57
Regon: 350524730
tel. +48 12 347 84 00
email: rejestracja@prima-med.info