Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Związek ze starszą kobietą

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
matthew1000
Nowicjusz

#1 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: matthew1000 » 04 cze 2018, 14:31

Cześć na początku powiem wiek. Ja 25 lat Ona 35 lat plus dwójka dzieci On 14 lat Ona 11 lat. Jestem kawalerem ona rozwódką (w trakcie rozwodu...) Poznaliśmy się w styczniu w lutym zaczęliśmy się spotykać pod koniec lutego zaczęliśmy sypiać ze sobą u niej w domu głównie po prostu jak para razem mieszkaliśmy jeździliśmy na zakupy zawoziłem dzieciaki do szkół i ze szkół ją do pracy i z pracy na początku maja mieliśmy sprzeczkę po przez to że zapytałem znajomą o rozwód co i jak postępować ona się bardzo zdenerwowała i stwierdziła abym się nie wtrącał w nie swoje sprawy, od tamtej pory rzadko się widujemy i kontaktujemy, czy ona się przestraszyła przed sprawą rozwodową i ten związek za szybko się rozwinął i teraz potrzeba czasu aby to wszystko się poukładało i trzeba poczekać do jej rozwodu? Z dzieciakami miałem bardzo dobry kontakt polubiły mnie z resztą tak jak i ja ich polubiłem i nawzajem się zaakceptowaliśmy. Z nią razem też miło spędzaliśmy czas dużo rozmawialiśmy, kochaliśmy się itp... Na początku dużo pisaliśmy ze sobą rozmawialiśmy przez telefon godzinami a teraz ten kontakt jest bardzo rzadki i sporadyczny. Proszę o wasze opinie, nie ukrywam że różnica między nami jest 10 lat z tym że to ja jako facet jestem młodszy, ale bardzo mi na niej zależy jak i na dzieciakach co robić czy faktycznie czas pokarze?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#2 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 04 cze 2018, 22:25

Ja po prostu nie wierzę... nie wierzę, że wy SAMI SOBIE TO ROBICIE. :)
No nic, nauka kosztuje.
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

matthew1000
Nowicjusz

#3 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: matthew1000 » 05 cze 2018, 7:20

AngelSue pisze:Źródło posta Ja po prostu nie wierzę... nie wierzę, że wy SAMI SOBIE TO ROBICIE. :)
No nic, nauka kosztuje.

Nie rozumiem o co chodzi możesz trochę jaśniej?

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#4 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 05 cze 2018, 22:38

Nie wiem jak wyobrażasz sobie przyszłość z 10 lat starszą kobietą, która w dodatku ma dzieciaki i MĘŻA. Kiedy Ty będziesz miał 35 ona 45 :) Mieszanie się w małżeństwo to patologia, która wcześniej czy później pociągnie Cię na dno.
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

matthew1000
Nowicjusz

#5 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: matthew1000 » 05 cze 2018, 23:28

No wiesz myślę że wiek nie jest najważniejszy tylko ważne jest to aby z partnerką się dogadać, z drugiej strony mozna związać się z młodsza od siebie lub w równym wieku kobieta a jak się nie dogadamy i co wtedy? Znajomy kiedyś mi powiedział że wiążąc się z młodsza postępujemy pochopnie natomiast wiążąc się ze starszą postępujemy odważnie. W małżeństwo się nie mieszam bo i tak ona jest w trakcie rozwodu i chce od męża odejść. Wiec sadzisz ze może nam się nie udać? Dlaczego? Jak to kobieta wiaze się ze starszym to nic się nie dzieje ale jak mężczyzna juz wiąże się ze starszą to wszyscy negatywniesienia patrzą na taki związek.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#6 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 06 cze 2018, 20:37

Tak świetnie się dogadujecie, że pytasz na forum. Porozmawiaj ze swoją myszką na pewno Cię zrozumie.

Sorry, po prostu m i się nie chce, ale życzę powodzenia. :)

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#7 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 08 cze 2018, 21:46

W tak młodym wieku wpierdalać się w związek ze starszą kobietą... z dwójką dzieci? To nie jest odpowiedzialność tylko głupota.
Widzę, ze szukasz tu jedynie opinii (Ale skoro nie masz wątpliwości, to nie powinno Cię tu być), więc napiszę ci swoją.

Jak dla mnie możesz robić co chcesz, to jest twoje życie. Możesz się chełpić tym, że wziąłeś pod swoje skrzydło taki "obowiązek". Uważam, że jesteś zbyt mało urodziwy i pewny siebie, by poderwać kobietę w twoim wieku, dlatego, kiedy samotna matka się Tobą zainteresowała, zacząłeś się trzymać kurczowo tej opcji. I uwierz mi, ty z nią nie będziesz długo, prawdopodobnie to się rozpadnie w chwili, kiedy znajdzie kogoś dojrzalszego. I bogatszego, rzecz jasna. Jak dla mnie to strata pięknych chwil z życia.
Na stabilizacje faceci mają trochę więcej czasu od kobiet, tym bardziej dla mnie taka decyzja jest absurdalna.

matthew1000 pisze:Źródło posta Znajomy kiedyś mi powiedział że wiążąc się z młodsza postępujemy pochopnie natomiast wiążąc się ze starszą postępujemy odważnie.

Czy naprawdę chodziło mu o wiązanie się z młodszą/starszą o 10 lat i więcej?

To tylko niepotrzebna komplikacja, między innymi w kwestii posiadania własnych dzieci.
Powodzenia zatem.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#8 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 14 cze 2018, 12:45

Do Ciebie AngelSue i do Leortha - kiedy waszym zdaniem związek z kobietą starszą od faceta ma rację bytu ?

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#9 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 14 cze 2018, 22:59

@LilPeneros
Kiedy roznica wieku wynosi maksymalnie 5 lat, a partnerka nie ma wlasnych dzieci. Choc ja osobiscie wolalbym mlodsza albo w moim wieku. ;)

PS. Nadal brak PL znakow...
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#10 Związek ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postautor: salata » 14 cze 2018, 23:36

IMO to zależy. Może dlatego że moją zona jest rok starsza. Szczęśliwie wygląda młodziej niż wiele młodszych. Jesteśmy razem odkąd skończyliśmy 20 lat. Wtedy OK, ale teraz nie pchałbym się w związek ze starsza i z dziećmi. Szkoda dzieci, bo zawsze będzie bariera. Chyba że obydwoje maja przeszlosć, ale wtedy to wiek wchodzi w grę. Ogólnie partner nie jest bez winy jeżeli chodzi o rozpad, co OP opisał w zachowaniu kobiety z którą chce być. Za takie jazdy od razu trzeba ustawić babe do pionu albo kazać iść precz. Ślub z kimś takim całkowicie odpada.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata