Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Ile najwięcej zrobiliście km rowerem w ciągu 1 dnia?

Piłka nożna, Koszykówka, Piłka Ręczna, Siatkówka. Najlepsze akcje z meczów, wyniki, a nawet zdjęcia pięknych zawodniczek.
pens
Bywalec

#1 Ile najwięcej zrobiliście km rowerem w ciągu 1 dnia?

Nieprzeczytany postautor: pens » 09 cze 2018, 11:25

Jak w temacie, ile najwięcej kilometrów udało wam się zrobić wciągu 1 dnia? Jakimi rowerami na co dzień jeździcie??

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#2 Ile najwięcej zrobiliście km rowerem w ciągu 1 dnia?

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 09 cze 2018, 12:15

31,5 km w ciągu 57 minut na rowerze stacjonarnym - czyli jak widać średnie tempo 33,15 km/h.

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#3 Ile najwięcej zrobiliście km rowerem w ciągu 1 dnia?

Nieprzeczytany postautor: salata » 09 cze 2018, 13:11

LilPeneros pisze:31,5 km w ciągu 57 minut na rowerze stacjonarnym - czyli jak widać średnie tempo 33,15 km/h.

Się nie liczy. :) Stacjonarny? Plizzz...

Ponad 80km na moim gravelu Giant Anyroad, ale to po szutrach i lasach. Wyszło ponad coś koło 4h napierdzielania. Kumpel chce mi pożyczyć szosę i zrobić wspólny ponad 150km wypad.
Mam jeszcze MTB, ale się kurzy. Pogoda wspaniała, idealna aby popedałować po terenie.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

robst
Użyszkodnik

#4 Ile najwięcej zrobiliście km rowerem w ciągu 1 dnia?

Nieprzeczytany postautor: robst » 11 cze 2018, 8:08

Moim zdaniem, nie ma porównania roweru stacjonarnego do roweru tradycyjnego. Rower stacjonarny nie odwzorowuje prawdziwych warunków, wzniesień, wiatru itd.
Wydaje mi się, że jazda na tradycyjnym rowerku jest bardziej energochłonna.
U mnie było to około 50 km w ciągu jednego dnia i muszę powiedzieć, że było to trochę męczące. Nie bez znaczenia jest jakość sprzętu, bo na kolażówce, znacznie szybciej, wygodniej się jeździ po szosach niż tradycyjnymi składakami.
Tutaj przykład rowerów fitness: https://www.zico-bike.pl/fitness