Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Trudny charakter

Co siedzi w ludzkich głowach? Czym się kierują? Co na nich wpływa? Odpowiedzi znajdziecie tutaj!
Uroczy
Nowicjusz

#1 Trudny charakter

Nieprzeczytany postautor: Uroczy » 07 lip 2018, 23:34

Witam wszystkich. Otóż mam problem który mnie męczy od dłuszego czasu ale nie wiem co mam zrobić. Otóż jestem zwykłym 20 latkiem. Mój problem jest w moim charakterze. Jestem bardzo empatyczny wrażliwy opiekuńczy nie mam problemów z okazywaniem uczuć np jak mam dziewczyne to często mówie jej kocham Cie przytulam całuje itp. Jak mam przyjaciela to nie widze problemu by mu powiedzieć lubie Cie fajnie nam sie gada jesteś moim przyjacielem za to Cie lubie. Równie martwie sie o przyjaciół i po prostu autentycznie czuje co dana osoba czuje. Problem w tym że wielu ludzi to wykorzystuje wiem że to też po części moja wina. Chodzi o to że jak on czegoś chcą to ja przy nich jestem wysłuchuje doradzam pomagam i doradzam. A jak ja mam problem to jestem sam i nikogo nie ma. Wtedy zrywam kontakt i jestem sam. Moja pewność siebie spada i jest mi smutno.  Przeżywam "roztanie " potem nawet jak wejde w nową relacje to mam wątpliwości. Chciałbym znaleść ludzi podobnych do siebie ale w dzisiejszych czasach gdzie panuje mega znieczulica i ludzie mają na innych wyjechane to raczej nie możliwe. Czy ja jestem normalny? Czy zaakceptowaliścieby takiego kumpla? Co wgl o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#2 Trudny charakter

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 08 lip 2018, 15:34

Ten link być może trochę Ci rozjaśni sprawę:

http://www.uwodzenie.org/jestes-za-dobr ... ym-idiota/

Jak załaduje się strona, to kliknij X w prawym górnym roku załadowanej strony aby zamknąć reklamę.