Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Brak wzwodu przy nowej dziewczynie

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
Jeronime
Nowicjusz

#1 Brak wzwodu przy nowej dziewczynie

Nieprzeczytany postautor: Jeronime » 13 lip 2018, 15:09

Czy mieliście kiedyś tak że wasz "przyjaciel" odmawiał wam posłuszeństwa przed waszą partnerką?

Sprawa jest nie bagatelna , mam nową dziewczynę i przy ostatniej próbie zbliżenia mój "sprzęt " nie był skłonny współpracować , byłem podniecony przy calowaniu ale jak poszedłem się odświeżyć już nie iskrzylo :/

przy ostatniej dziewczynie nie miałem takich kłopotów :/ .Dodam że dziewczyną jest ładna ale sam nie wiem ... moze średnio pociąga mnie seksualnie? A może wystarczy dłuższa abstynencja od masturbacji? a może to stres? Ostatnio mierze się z tym że mam się spotkać z jej znajomymi i to mnie trochę też stresuje
nie jestem raczej z tych co wybrzydzają sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć i tak już się najadłem wstydu i nawet nie wiem jak z nią o tym porozmawiać :/

jesteśmy że sobą dosyć krótko

proszę o obiektywne spojrzenie na sprawę :)

Awatar użytkownika
Śmierć
Nowicjusz

#2 Brak wzwodu przy nowej dziewczynie

Nieprzeczytany postautor: Śmierć » 13 lip 2018, 16:27

Jeronime pisze:A może wystarczy dłuższa abstynencja od masturbacji? a może to stres?

no raczej. a jak często dokonujesz na sobie akt samogwałtu?
I ujrzałem: oto koń trupio blady,
a imię siedzącego na nim Śmierć,
i Otchłań mu towarzyszyła.
I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi,
by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta.
Ap 6:8