Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Miesiąc Trzeźwości

Dyskusje, cytaty motywacyjne, wasze kompleksy, konflikty, modne trendy.
vlad1431
Bywalec

#11 Miesiąc Trzeźwości

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 30 gru 2018, 0:51

Jestem lepszy.
Nie wiem dokładnie kiedy, ale chyba czwarty miesiąc abstynencji.

Nachodzą mnie tylko czasem wątpliwości, czy się chwalę, czy żale. Ale z obecnego stanu jestem bardzo zadowolony.

Nie ma chyba gorszego stanu umysłu jak iluzja. (Alkoholowa). Bo w taki stan iluzji można łatwo się wprowadzić, alko tylko go skutecznie podtrzymuje.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#12 Miesiąc Trzeźwości

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 30 gru 2018, 11:07

vlad1431 pisze:Źródło posta czwarty miesiąc abstynencji.

Gratuluję.

vlad1431 pisze:Źródło posta Nachodzą mnie tylko czasem wątpliwości, czy się chwalę, czy żale.

Nie żalisz.

vlad1431 pisze:Źródło posta Ale z obecnego stanu jestem bardzo zadowolony.

Ja też.Teraz dobrze mi idzie,czas wprowadzić kulturę picia ;)

vlad1431 pisze:Źródło posta Nie ma chyba gorszego stanu umysłu jak iluzja. (Alkoholowa).

Czasem mi pomagała.Tylko czasem i tylko rzadko i niech tak pozostanie.

Oczywiście stan absynencji nie dot.Sylwestra.

vlad1431 pisze:Źródło posta alko tylko go skutecznie podtrzymuje.

I to właśnie lipa.Lepiej zadbać o swoje zdrowie.Teraz mam tak,że przeliczam przepity alkohol na rzeczy,których mi brakuje.Mija kryzys w rzeczach.

Tak więc miłej zabawy na Sylwestra.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#13 Miesiąc Trzeźwości

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 30 gru 2018, 12:41

Co do picia alkoholu, kwestii związanych z abstynencją, to raper Peja kiedyś na swoim fb napisał długi post o tym jak to u niego było z problemem alkoholowym, jak doszło do tego, że się uzależnił, w jaki sposób próbował z tego wyjść no i najważniejsze - jak mu się to udało.
To chyba to:

https://www.facebook.com/PejaSlumsAttac ... 274891355/

Adventures - myślę, że powinieneś to przeczytać.