Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Problem z kobieta

Co siedzi w ludzkich głowach? Czym się kierują? Co na nich wpływa? Odpowiedzi znajdziecie tutaj!
marek20
Nowicjusz

#1 Problem z kobieta

Nieprzeczytany postautor: marek20 » 12 sie 2018, 10:47

Co tu zrobić z kobietą co jestem to wszystko pszeszkadza jedynie co to jej nie pszeszkadza to jej rodzice i że nie w domu niema . Ta kto wszystko. Skaczyc to i może w tedy by się nauczyła czy co

marlena
Nowicjusz

#2 Problem z kobieta

Nieprzeczytany postautor: marlena » 12 sie 2018, 17:18

Widzisz to może jej to trzeba spokojnie uświadomić!
Ja się właśnie taka czepialska zrobiłam i nawet sobie z tego sprawy nie zdawałam, aż było za póżno!!!!

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#3 Problem z kobieta

Nieprzeczytany postautor: salata » 12 sie 2018, 21:26

marek20 pisze:Co tu zrobić z kobietą co jestem to wszystko pszeszkadza jedynie co to jej nie pszeszkadza to jej rodzice i że nie w domu niema . Ta kto wszystko. Skaczyc to i może w tedy by się nauczyła czy co
Może najpierw nauczyć się ortografii i interpunkcji. Dorosnąć i nauczyć się rozmawiać?

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata